עיגולים – ביטוח ופיננסים

ביטוח בריאות

בישראל קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי כאשר מטרתו להבטיח שכל אדם יקבל טיפול ושירות רפואי הולם וראוי במקרה הצורך. בפועל, ביטוח בריאות ממלכתי הינו סטנדרטי למדי ולא כולל ולא מכסה תרחישים רבים אליהם רובינו עלולים להיקלע במהלך חיינו, ולכן ביטוח בריאות ממלכתי זה אינו מספק.

ביטוח הבריאות הפרטי אותו עושים דרך חברת ביטוח, בא לגשר על כל אותם חסרים שאינם מוצעים בתוך אותו סל הבריאות הציבורי של קופות החולים כגון – מימון של מגוון שירותים רפואיים דחופים, מתן תרופות שאינן נכללות בסל התרופות, וכן מנעד אפשרויות בחירה שמוצעות לכל מטופל כמו בחירה ברופא /מנתח או סוג טיפול אלטרנטיבי וכד'.

פועל יוצא שכל אדם שמבוטח רק דרך קופת החולים שלו ולא דרך ביטוח פרטי יהיה חשוף להוצאות כספיות כבדות, טרטורים בין רופאים שמוצעים לו רק דרך הקופה והמתנה ארוכה לבדיקות, כל זה במידה ויתמודד עם מחלה, ניתוח חירום או יאלץ לקחת תרופות שאינן כלולות בסל התרופות וכו'. באמצעות ביטוח בריאות שתרכשו בטרם עת, בליווי סוכן עיגולים תוכלו להבטיח לעצמכם בריאות שקטה בעזרת טיפול איכותי, מקצועי ומהיר בהיעדר הוצאות כספיות כבדות והמתנה ארוכה.

היתרונות של ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי יאפשר לכל אחד להשלים את השירותים שמערכת הבריאות הציבורית לא מספקת וכן לקבל שירות מהיר והרבה יותר איכותי.  להלן שלל היתרונות בביטוח בריאות פרטי –

  • לקוח יוכל לקבל יעוץ רפואי של כל רופא שיבחר, מתוך הרשימה של רופאים שבהסדר.
  • מנתח לפי בחירתו של הלקוח בלי כל תשלום על הניתוח – הביטוח מכסה גם מצבים שבהם הלקוח זקוק לניתוח בארץ או בחו"ל. במקרים אלה הביטוח הפרטי יאפשר גם לבחור את הרופא המנתח שרוצים, יקצר את זמני ההמתנה לניתוח וכן יקבל ייעוץ מקדים, ליווי צמוד שכולל הכנה לניתוח ועד השיקום שלאחר מכן.
  • התייעצות לפני ניתוח או במקרה הצורך אופציה לטיפול אלטרנטיבי מונע.
  • תרופות שלא כלולות בסל הבריאות – ביטוח בריאות פרטי מציע כיסוי מורחב עבור כל תרופה שלא כלולה בסל ולתרופות שנמצאו כיעילות וקיים קושי להשיגן דרך הקופה.
  • ליווי אישי בעת מחלה.
  • קדימות בתורים לטיפולים ולפגישות עם רופאים ומומחים.
  • נגישות לרופא משפחה או לרופא ילדים אונליין.
  • מגוון טיפולי פרמיום חדשניים כמו פיזיותרפיה, טיפולים בתא לחץ, טכנולוגיות מתקדמות לטיפול בכאב​, אביזרים רפואיים שעלותם יקרה וכו'.

 

יתרון ביטוח באמצעות סוכן עיגולים

סוכן ביטוח של עיגולים הוא איש מקצוע מוסמך, שיתלווה אליכם במהלך השנים בכל הנוגע לביטוח הפרטי שלכם, יעשה סדר ובעיקר יבטיח לכם שקט בריאותי. סוכן עיגולים מכיר ועובד מול כל חברות הביטוח ולכן  יודע כיצד להשיג את השירות הטוב והאיכותי ביותר עבור כל מבוטח/ת שלו. הוא ידע על אילו סעיפים להתמקד ויתאים את הסעיפים התואמים את מצבכם ואת הצרכים העכשוויים והעתידיים לבוא וימנע תשלום מיותר על כל מה שלא רלוונטי כשהוא משיג את המחיר המשתלם ביותר עבור פוליסת הבריאות שלכם.

צרו קשר ונחזור בהקדם