עיגולים – ביטוח ופיננסים

ביטוח דירה

ביטוח דירה (מבנה)

ביטוח דירה מגן על הלקוח מפני תרחישים רבים שעלולים לקרות במהלך החיים כמו רעידת אדמה, שיטפונות, שריפה, נזק לצנרת, אינסטלציה וכו'. סוכנות עיגולים תעניק לכם מענה כולל במסגרת ביטוח דירה כשהיא עובדת עם מיטב החברות ומספקת שירות ישירות ללקוח בכל הנוגע לביטוח דירה – מבנה שכולל תכולה.

חשיבות ביטוח דירה                                                                                                

הדירה שרובינו מתגוררים בה היא הדירה שרכשנו אותה במיטב כספנו ותהייה הנכס היקר ביותר שצברנו במהלך חיינו. על מנת שנגן עליה מפני מנעד תרחישים לא עלינו כמו – פריצה, נזילה, שריפה או רעידת אדמה, ביטוח דירה הינו המענה האידיאלי. כשמדברים על ביטוח דירה קיימים שלושה סוגים של ביטוחים – ביטוח המבנה, ביטוח התכולה וביטוח שהוא משולב מבנה ותכולה. בכל מעמד רכישת ביטוח דירה, חשוב להבין לעומק על מה אנו מבוטחים ומה מידת ההשתתפות שלנו במקרים מסוימים. ישנם מצבים בהם נאלץ לקחת חלק מעלות הנזק, בהתאם לסכום של ההשתתפות שיקבע במועד חתימת הפוליסה על ידכם ועל ידי חברת הביטוח.

כיצד יסייע לנו סוכן ביטוח עיגולים?

שוק הביטוח הוא כידוע שוק מאוד תחרותי ומאופיין בהיצע גדול ולכם המבוטחים נותר רק לבחור את המוצר הביטוחי הטוב ביותר. ככל שמדובר בביטוח דירה כדאי יהיה לדעת מה הפוליסה מכסה בדיוק, מה סכום ההשתתפות שלכם בכל נזק שעשוי להיגרם ומה צפוי לקרות היה ויתרחש חלילה נזק מהסוג שבגינו אתם זכאים לפיצוי. לכל השאלות הללו רק סוכן ביטוח עיגולים יוכל לתת מענה מענה והוא האדם המהימן ביותר שיסייע לכם במקרה של ביטוח דירה.

מאחר ומדובר בתחום מורכב, חשוב להסתייע רק באדם מוסמך שידע לבנות לכם את פוליסת הדירה שתתאים לכם כמו כפפה. סוכנות עיגולים יודעת לעשות את זה במומחיות רבה והיא תדאג לשמאי במידת הצורך, להחזר כספי, לטיפול בבעיות אינסטלציה באמצעות שרברב מקצועי מטעמה וכו'. למעשה, בהיקשרות עם סוכנות עיגולים תוכלו לקבל את ההגנה הטובה והמקיפה ביותר לנכס שלכם. סוכן עיגולים ידע להתאים את פוליסת הדירה לכל הצרכים האישיים שלכם ויעמיד בפניכם כלים דיגיטליים שיסייעו לכם באיתור ספקי שירות בכל מקרה שתזדקקו וכן יעזור לכם בהגשת תביעה בצורה קלה ופשוטה.

צרו קשר ונחזור בהקדם